Корисна інформація
Рак Інтернет-анкетування

ДІЗНАЙСЯ ПРО СВІЙ РИЗИК ЗАХВОРІТИ НА РАК (ІНТЕРНЕТ-АНКЕТУВАННЯ)

Національний інститут раку проводить Інтернет-Анкетування населення України, з метою виявлення людей з підвищеним ризиком онкологічних захворювань. 

Анкета дає можливість виявити передпухлинні та пухлинні захворювання шлунка та стравоходу.

Результати тестування не являються діагнозом, але поставтесь до них уважно! Позитивний тест є передумовою обов`язкового обстеження. 

http://онкоанкета.укр

Подробнее...
Аналіз роботи

Комунальне некомерційне підприємство «Центр

первинної медико-санітарної допомоги № 3»

Дарницького району м. Києва

 

Аналіз роботи за 2015- 2017 рік.

Кір та краснуха

 Кір та Краснуха, що це таке та як з цим боротися?

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

             Кір - це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. В основному кіром хворіють не щеплені діти, що відвідують дитячі заклади. Підлітки й дорослі, що раніше не хворіли кіром, та не отримали вакцину проти нього, також залишаються надзвичайно сприйнятливими до цієї інфекції.

Подробнее...
Урядова програма "Доступні ліки"

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Що потрібно знати про цю програму?

Подробнее...
Категорії викликів медичної допомоги

КАТЕГОРІЇ ТА ЇХ ВИПАДКИ ВИКЛИКІВ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Екстренні:

До категорії екстрених належать звернення стосовно пацієнта, який перебуває у невідкладному стані, що супроводжується знепритомленням; судомами; раптовим розладом дихання; раптовим болем у ділянці серця; блювотою кров'ю; гострим болем у черевній порожнині; зовнішньою кровотечею; ознаками гострих інфекційних захворювань; гострими психічними розладами, що загрожують життю і здоров'ю пацієнта та/або інших осіб.

Подробнее...