Щеплення - єдиний оберіг!

Скільки доз вакцини має отримати дитина?

  Як правило, коли в криїні не має циркуляції вірусу поліо, для забезпечення захисту необхідно мінімум чотири дози поліо вакцини. Але у випадку спалаху, а також щоб зупинити циркуляцію вірусу, необхідні дордаткові дози ОПВ вакцини.

  Якщо дитині, яка вже повністю вакцинована, дати кілька додаткових доз ОПВ, це не лише означатиме більший рівень захисту для неї, а й зупинить циркуляцію вірусу в оточенні.

Наскільки безпечною є вакцина?

  ОПВ використовується в усьому світі для захисту дітей від поліо, починаючи з 50-х років. Всіх нас батьки вакцинували ОПВ. Протягом останніх 20 років ця вакцина врятувала 5 мільйонів дітей від хронічного паралічу, який міг би бути викликаний вірусом поліо.

  ОПВ, що використовується в Україні, була прекваліфікована ВООЗ та закуплена ЮНІСЕФ. Це вакцина ОПВЕРО виробництва Санофі Пастер (Франція).

Чи безпечно вакцинувати від поліо хворих дітей?

  Дуже важливо забезпечити вакциною дітей з хронічними захворюваннями, оскільки вони більш вразливі до інфекування.

  Справжні протипоказання до щеплення ОПВ - це надзвичайно рідкісне явище. Їх може визначити ваш лікар. Протипоказання на строк, більший за два тижні, може визначити тільки імунологічна комісія, що зазвичай збирається у районній лікарні або міській/обласній поліклініці. 

Захістіть своїх дітей від небезпечної хвороби (важлива інформація)