ДІЗНАЙСЯ ПРО СВІЙ РИЗИК ЗАХВОРІТИ НА РАК (ІНТЕРНЕТ-АНКЕТУВАННЯ)

Національний інститут раку проводить Інтернет-Анкетування населення України, з метою виявлення людей з підвищеним ризиком онкологічних захворювань. 

Анкета дає можливість виявити передпухлинні та пухлинні захворювання шлунка та стравоходу.

Результати тестування не являються діагнозом, але поставтесь до них уважно! Позитивний тест є передумовою обов`язкового обстеження. 

http://онкоанкета.укр

Про Проект

Рання діагностика – єдиний метод виявлення патологічного процесу. Чим раніше виявлено захворювання, тим більше шансів з ним впоратися. Справа в тому, що часто перші стадії хвороби проходять без симптомів, і людина навіть не здогадується про неї.

Одним з методів ранньої діагностики є скринінг. Скринінг (в охороні здоров’я) – система первинного обстеження груп клінічно безсимптомних осіб з метою виявлення випадків захворювання. Скринінг успішно застосовується в розвинених країнах. Пропонований онкологічний скринінг – це анкетне експрес- обстеження, яке дає гарні результати і дозволяє за короткий проміжок часу виконати попередню діагностику ракових захворювань.

Наш проект присвячений анкетному скринінгу для різних форм захворювання на рак. Перша анкета стосується раку шлунка і стравоходу. Надалі на нашому сайті будуть розміщені анкети і для інших локалізацій злоякісних процесів.