Безбар'єрний простір

 

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дарницького району м.Києва» в 2020 році створено безбар’єрний простір для маломобільних груп населення. 

Наш центр піклується про безпеку й комфорт кожного, у першу чергу, людей з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, зору, слуху, розумової діяльності та інших: людей похилого віку, батьків з маленькими дітьми, вагітних жінок.

Для цього згідно ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення» наш центр облаштовано:

- пандусами, ліфтом, туалетом та іншими засобами доступності для людей з порушеннями опорно-рухового апарату;

- тактильними та візуальними елементами доступності: тактильною підлоговою плиткою, інформаційними таблицями, мнемосхемами та позначеннями шрифтом Брайля для людей з порушеннями зору.

 

Також лікарі нашого центру користуютсья сервісом УТОГ від Всеукраїнська організація осіб з інвалідністу зі слуху "Українського товариства глухих". "Послуги перекладу на українську жестову мову" за кодом ДК 021:2015-79540000-1 - "Послуги з усного перекладу" в онлайн форматі через web-систему відеозв'язку "Сервіс УТОГ - 24/7"